درباره ما :

شرکت تولیدی نیک پلاست با بیش از 35 سال تجربه با نام تجاری (تولیدی نایلون عدل) در قدیم و سپس در سال 1383 با نام تجاری شرکت عدل پلاستیک خاور اقدام به گسترش و نوسازی ماشین آلات و دستگاه های خود نمود.

بخش تولید :

شرکت نیک پلاست در راستای ارتقای سطح کیفی محصولات خود بهترین و مرغوبترین مواد اولیه استفاده کرده و خطوط تولیدی خود را مجهز به بهترین ماشین آلات و دستگاههای تمام اتوماتیک اروپایی کرده است تا گامی در جهت تولید محصولی مطابق با سلیقه مصرف کننده بردارد.

بخش چاپ فلکسو (دستگاهی) :

در این بخش پیش از چاپ طرح منتخب مشتری به سازندگان ممتاز کلیشه وابسته به شرکت نیک پلاست سپرده میشود که کلیشه با کیفیت و ترام بالا تولید کنند. کلیشه تولید شده به مجموعه عدل پلاستیک خاور انتقال میابد تا آماده برای استفاده دربخش چاپخانه شود. در بخش چاپخانه از مدرنترین و پیشرفته ترین دستگاههای چاپ (فلکسو، سیلندر مرکزی، استک) مطابق با تکنولوژی روز دنیا و همچنین از مرکبهای با کیفیت و و پایداری بالا استفاده میشود.

کارخانه تولید نایلون ، نایلکس و چاپ سیلک ، چاپ فلکسو و ... نیک پلاست
کارخانه تولید نایلون ، نایلکس و چاپ سیلک ، چاپ فلکسو و ... نیک پلاست

بخش چاپ سیلک (دستی) :

دراین بخش شرکت نیک پلاست جهت رفاه حال مشتری هایی که نیاز به مصرف بالای کیسه و نایلون تبلیغاتی ندارند و مصرف آنها کم و محدود در حد 1000 عدد میباشد . در بخش چاپ دستی از مجربترین افراد با دستگاه های روز ایران تا تعداد 4 رنگ چاپ استفاده می شود.

بخش دوخت و برش :

در این بخش از شرکت نیک پلاست نیز از ماشین آلات تمام اتوماتیک ساخت اروپا و ترکیه استفاده شده و همچنین کامل بودن دستگاه های این بخش کمک به تامین نیاز مشتریان با سلایق گوناگون کرده است.(دوخت بندی، دوخت تقویت، دوخت ته دوز، دوخت ته کاست، دوخت رکابی) .

بخش ساک های پارچه ای(اسپان باند) :

شرکت نیک پلاست با داشتن ماشین آلات تمام اتوماتیک روز دنیا در راستای تولید ساک های پارچه ای(اسپان باند) در رنگهای مختلف و با گرماژهای مختلف و دسته های مختلف(دسته بندی ته کاست، دسته بندی بغل کاست، پانچ ته کاست و بغل کاست، shoes bag، و … ) در خدمت مشتریان عزیز میباشد.

بخش شیرینگ و استرج :

در این بخش شرکت نیک پلاست با داشتن دستگاه های تولید نایلون(جهت تولید نایلون شیرینگی جهت بسته بندی نوشابه ، قوطی، رنگ، MDF و … ) و دستگاههای تولید استرج (جهت پالت پیچ) بهترین و مرغوبترین جنس را در تیراژهای بالا تولید کرده و با کارخانجات معتبر و بزرگ ایران مشغول بکار میباشد.

بخش توزیع و بسته بندی :

بخش توزیع و پخش آماده ارائه خدمات و انتقال محصولات به سراسر کشور میباشد.همچنین گفتنیست که بخش توزیع مجموعه عدل پلاستیک خاور به آدرس:خیابان پانزده خرداد-کوچه برادران برهمه-کوچه تختی-پلاک 5 آمادگی خود را جهت پخش محصولات تبلیغاتی که در این مجموعه تولید شده است را اعلام میدارد.

کارخانه تولید نایلون ، نایلکس و چاپ سیلک ، چاپ فلکسو و ... نیک پلاست